Komplexní řešení pro restaurace

Zefektivněte chod podniku

Řešení pro restaurace

Neděláme rozdíly mezi malými a velkými projekty.

Nabízíme vám více, než hotové krabicové řešení, snažíme se každému zákazníkovi nabídnout služby a funkce zcela na míru jeho záměru/podnikatelské vizi. V praxi to znamená, že se Vy, náš potencionální zákazník, nemusíte přizpůsobovat systému, ale systém Vám vyladíme zcela na míru a vytvoříme pro Vás veškeré potřebné funkční celky. Výsledkem je pak úspora prostředků v provozu restaurace, operativnost změn a získání prestiže a konkurenční výhody.

Lístky na tabletech

Reference: Vinograf.czLeroy bar

Jídelní lístky na tabletech nebo chytrých telefonech v baru? Nabídněte svým zákazníkům komfort v podobě online jídelního lístku a zároveň si ušetřete čas a náklady v podobě správy a různých přetisků jídelních lístků.

Webová prezentace

Reference: www.vinograf.cz

Vytvoříme pro Vás unikátní prezentaci, která bude charakterizovat podnik/bar a pomůže vám přilákat nové zákazníky. Webovou prezentaci lze obohatit i o veškeré informace z ostatních komponent a propojit jí s dalšími informačními zdroji. Otevřete s námi dveře zákazníkům i v online světě.

Benefitní programy

Reference: www.Hladinka.cz

Od jednoduchých po složité benefitní systémy, které evidují požadované informace a to od konzumace jednotlivých zákazníků, po souhrnné reporty. Nastavte si sami, jak chcete zákazníky odměňovat za věrnost. Rádi Vám pomůžeme a vytvoříme pro Vás nástroj, který Vaši ideu splní do posledního detailu.

Rezervační systém

Správa rezervacíOn-line prostředíNotifikace

Spravujte efektivně rezervace a získávejte kontaktní údaje o svých zákaznících. Náš systém umožňuje vytvoření klasického rezervačního formuláře pro webovou stránku, propojení s mobilní aplikací, či přesné namapování baru s přesným rozdělením míst a to jak pro administrátora, tak pro zákazníka.

Napojení na fakturační systém

Ušetřete čas, využijte automatizace.

Máte externí dodavatele účetnictví, skladových zásob aj.? Naše platforma umožňuje standardizovanou komunikaci se třetími stranami a například pro Vás můžeme realizovat propojení s vašimi zásobami/produkty z účetního systému a umožníme jejich zobrazení na jídelních lístcích na tabletech, na webu a zároveň Vás můžeme informovat o docházejících zásobách.

Eshop

Nabízejte produkty a služby efektivně.

Máte chuť prodávat své produkty, nebo dárkové poukazy online? I s tím vám rádi pomůžeme a implementujeme do vytvářeného systému i možnost objednávek a evidenci plateb. Samozřejmostí je i integrace platebních brán a to od možnosti platby převodem, kartou po platbu SMS a dalšími vybranými kanály.

Kalendář akcí

Prezentujte akce viditelně a on-line.

Pořádáte ve vašem podniku akce pro širokou veřejnost, či vybrané osoby? Pomocí snadno ovladatelného a přehledného kalendáře to bude o něco efektivnější. Tyto akce budou samozřejmě provázány i s webovou prezentací, rezervačním systémem a mobilní aplikací. Případně budeme Vaše zákazníky

CRM

Efektivní komunikace s Vaším zákazníkem.

CRM je zkratka z anglického Customer Relationship Management a označují se tak systémy pro řízení vztahů se zákazníky. Jsou to programy, které umožňují shromažďovat, třídit a zpracovávat údaje o zákaznících, především jejich kontakty, probíhající obchodní procesy a dosahované tržby. A takový systém Vám nabízíme i my a dále Vám dodáme i nástroje efektivní komunikace s vašimi zákazníky.

PRO REALIZACI POUŽÍVÁME

Redakční systém Drupal

Všestranný a rozšířitelný

Jedná se o otevřený a modulární systém. Je možné kombinovat a modifikovat nespočet modulů a vytvářet tak nejrůznější a originální webové aplikace a stránky.

Bezpečnost

Vzhledem k vývojářské podpoře a světovému užití Drupal podléhá přísnému testování bezpečnosti, a to jak ze strany komunity Drupalu, tak ze strany bezpečnostních expertů.

Díky častým aktualizacím budete vždy chráněni před bezpečnostními riziky a útoky.

Správa obsahu

Veškerá správa obsahu probíhá skrze webové rozhraní, ve kterém se nachází intuitivní administrační prostředí.

Správa uživatelů

Jedná se o víceuživatelský systém, kde lze přidávat libovolný počet uživatelů, řídit jejich obsah a práva.

Je tak možné vytvořit uživatelské účty pro zaměstnance, kde si každý bude moci spravovat svou agendu a obsah.