Webové aplikace, které pomáhají

Propojte se se svými zákazníky

Aplikace

Všechy reference

Cílíme na výsledky. Vytváříme pro vás webové aplikace, které pomáhají rozšiřovat povědomí o společnosti, produktech, či akcích. Rádi Vám pomůžeme s jakýmkoliv požadavkem. Najdeme takové řešení, které bude efektní i efektivní.

více informací

Získejte k Era účtu mobil zdarma!

www.era-soutez.cz/jak-natacet

Webová aplikace k pilotní kampani pro mobilní aplikaci era banky a jejich nového účtu, která umožňovala uživatelům nahrát pomocí jednoduchého formuláře video na téma, kolik ušetří času při využití mobilní aplikace k Era účtu. Nahraná videa se rovnou přenášela na Youtube kanál společnosti a zároveň se promítala na webovou prezentaci, kde měl každý návštěvník možnost tyto videa hodnotit. Hodnocení se stahovalo i ze serveru Youtube. Součástí webu je i kalkulačka ušetřeného času.

Benefitní systém Hladinka

www.hladinka.cz

Pilotní projekt pro Vinograf, který je zaměřen na stálé/věrné zákazníky Vinografu a hravou formou nabízí všem uživatelům komfortnější interakci s barem, možnost sledovat své konzumace v baru, hodnotit vína, vybírat si oblíbené produkty, získávat vybrané odměny, nebo si třeba v pohodlí domova vybrat a poskládat menu na večeři a v baru si ho jednoduše stáhnout z mobilního telefonu, nebo tabletu a předat ho obsluze. Možnosti systému jsou neomezené a provozovatelům baru poskytují jeho výstupy velice cenné informace, které jsou využívány ke zlepšování služeb a pomáhají udržet kvalitu, která se za značkou Vinograf skrývá.

Soutěžní aplikace pro Inter cars

www.registrace.intercars.eu

Aplikace určená pro obchodní oddělení, které aktivně oslovuje servisní střediska a za pomoci námi vytvořené aplikace a tabletu dokáže nabízet aktuální služby, soutěže a registrace do partnerské sítě v líbivé formě a bez nutnosti zbytečného papírování. Vše je interaktivní, rychlé a data jsou odesílána přímo na centrálu.

Timo.cz využívá naše soutěžní weby

Obleč si panenku Chtěl bych nové plavky

Nabízíme tvorbu, správu a vyhodnocování online reklamních kampaní a to především přes sklik a Google AdWords.

Přední český producent plavek a spodního prádla vsází při tvorbě online soutěží na naše produkty a díky nim získává validní data pro svůj marketing a zároveň udržuje se svými zákazníky přátelský/věrný vztah. A věrnost je v případě obchodu nedocenitelnou vlastností.

Developerské interaktivní prezentace

Reference: www.rezidencepiky.czwww.bait29.at

Vytváříme interaktivní prezentace a průvodce pro nové developerské projekty a to nejen v České republice, ale i v zahraničí. Základním stavebním kamenem bývá klikatelná vizualizace stavby, s půdorysy, fotografiemi a informacemi o bytových jednotkách. Další součástí jsou „Points of interest“, což je na mapě zobrazený přehled všech zajímavých míst v okolí projektu rozdělených do vybraných kategorií a samozřejmě nechybí objednávkové formuláře a základní propagační informace o celém projektu a efektní fotogalerie.

I-TARIF

Odkaz: www.i-tarif.cz

Prezentační a prodejní web dodavatele náhradních zdrojů energií. V přehledné formě se zde prezentuje jeho nabídka služeb a možnosti možné spolupráce. Systém slouží jako vstupní brána pro spolupráci na vyšší úrovni, či k jednoduchému nákupu přednastavených tarifů. Systém obsahuje krom jiného i propojení s interním CRM, platební branou a fakturačním systémem klienta.